Hakkımızda

Kurulduğu 2017 yılından beri öğrenci odaklı olarak eğitim vermeyi amaçlayan Akademik Açı Eğitim Kurumları çağın gereksinimlerine uygun eğitim yöntemlerini kullanan deneyimli ekibi ile birlikte hareket etmektedir.

Kurumumuz Türkiye’nin sayılı eğitim kurumlarından birisi olan ve sektörde 29 yıllık tecrübesi bulunan Açı Eğitim Kurumu ile işbirliği yapmakta ve  kendi deneyimlerimiz ile birlikte ortaya koyduğumuz eğitim sistemimiz ile öğrenci başarısını baz alan bir yaklaşımla  LGS ve YSK’de yüksek başarı oranı hedeflemekteyiz. 

Vizyonumuz

Daima çağdaş eğitim –  yöntemlerini kullanan deneyimli ve dinamik ekibimiz ile birlikte öğrenci yararı gözeten bir kurum olarak sürekli gelişen ve yeni eğitim öğretim tekniklerini kullanmaktan çekinmeyen bir eğitim kurumu olarak başladığımız yolculuğumuzda öncü bir kurum olarak devam etmektir.

Misyonumuz

Her zaman en iyisine ulaşmak için öğrencilerimiz ile birlikte hareket ederek, son noktaya kadar birlikte yol almak ve başarıya ulaşmak Akademik Açı Eğitim Kurumları olarak hedefimizdir.